O nás

Společnost AR Trade vznikla v roce 1997 a již přes 25 let působí na trhu České republiky.
AR Trade spol. s r.o. je výhradním zástupcem čtyř významných zahraničních společností pro Česko,Slovensko, Rakousko a Maďarsko zejména v oblasti potravin.

V portfoliu výrobků jsou dominantní produkty zdravé výživy jako čisté lisované ovocné šťávy, vitamínové a isotonické nápoje 4MOVE, prémiové muesli FITELLA s CHIA semínky, BIO Fairtrade káva a ostatní zdraví prospěšné produkty, které na trhu znamenají kvalitativní posun při zachování cenové dostupnosti nejširší veřejnosti.

Naše produkty naleznete ve vybraných maloobchodních řetězcích, velkoobchodních řetězcích, špičkových gastronomických zařízeních, stejně tak i v sítích čerpacích stanic, prodejnách zdravé výživy či prodejnách ovoce a zeleniny a nemocničních zařízeních. Dále naše produkty můžete také zakoupit na palubách vybraných železničních přepravců v ČR a na palubách renomovaných leteckých společností.

Činnost naší společnosti se v neposlední řadě soustředí i na nabídku pro zkvalitnění školního stravování a řešení kvalitního pitného režimu žáků a studentů.

Novinkou v letošním roce je oblast zdraví prospěšných vitamínových nápojů CATSDOGS pro naše mazlíčky – psy a kočky.